Ziyaret

Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Metin Orbay’ı ziyaret etti. Ziyarette üniversite içerisinde belirlenecek alanlara kargo teslim ofislerinin kurulması gibi konular ele alındı.

PTT 2

İki asra yakın tecrübesi olan bir kurum olduklarını ifade eden Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat, “Teknolojiye yaptığımız yatırımlarla, halkımızın ihtiyaclarını en iyi şekilde karşılayacak hizmetleri üretmeye çalışıyoruz. Amacımız ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır. Üniversite içerisinde kargo/kurye gönderilerinin kabul ve sevkinin yapılabileceği ofisler kurulmasının, Amasya Üniversitelilere daha iyi hizmet vermemiz bağlamında katkı sağlayacağını düşünüyoruz.” dedi.

Ziyaretten dolayı PTT Başmüdürü Cafer Bolat’a teşekkür eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ise, “PTT hizmetleriyle ilgili bir protokolümüz var.  Geçtiğimiz yıl ise Amasya Üniversitesi logolu pul bastırdık. PTT’nin posta, kargo, bankacılık ve elektronik ticaret alanlarında yaşadığı değişim ve dönüşümü yakından takip ediyoruz. Başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm akademik ve idari personelimizin hayatını kolaylaştıracak her tür çalışmayı destekleriz.”  cümlelerini kaydetti.

PTT 1

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü