Yemekhane Hizmetleri

Bilindiği üzere, 2017-2018 akademik yılının başlangıcından beri üniversitemiz yemekhanelerinde rezervasyon sistemi başarıyla uygulanmaktadır. Merkez yemekhanelerimizde 21 Mayıs 2018 Pazartesi gününden itibaren yeterli sayıda rezervasyon olması durumunda [Eğitim Fakültesinde Öğle-Akşam(İftar) Yemeği, İpekköy Yerleşkesi ve Teknoloji Fakültesinde ise sadece Öğle Yemeği] yemek hizmetlerine devam edilecektir. Diğer taraftan, yeterli sayıda rezervasyon olmaması durumunda yemek hizmeti verilmeyecektir.

Tüm birimlerimizde eğitim-öğretim faaliyetleri tamamlandığından, öğrencilerimizin için erişim noktasında en merkezi yerleşke konumunda olan Eğitim Fakültesinde ise Akşam(İftar) Yemeği hizmeti verilecektir. Ancak, sadece rezervasyon yapan arkadaşlarımız için yemek hizmeti verileceğinden, rezervasyon yapmayanlar yemek hizmetinden faydalanamayacaktır. Herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için rezervasyon yapılması zorunludur.

Diğer taraftan, ilçe yemekhanelerimizden yeterli sayıda rezervasyon olmadığından, 21 Mayıs 2018 Pazartesi gününden itibaren yaz döneminde yemekhanelerimizde yemek hizmetleri verilmeyecektir.

İlgi ve alakanıza teşekkür ederiz.

İFTAR