Nevzat Sinan'dan Veda Ziyareti

Amasya Vali Yardımcısı Nevzat Sinan Nevşehir’e vali yardımcısı olarak atanması vesilesiyle Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay’a bir veda ziyareti gerçekleştirdi.

Amasya’da beş yılın üzerinde hizmeti olduğunu belirten Sinan; bu süre içerisinde üniversitemizle çok uyumlu bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.  Birlikte birçok sosyal, kültürel, bilimsel çalışmaya imza attıklarını kaydeden Sinan; ‘’Amasya’da eğitimin en üst kademesi olan Amasya Üniversitesi, kurulduğu günden bugüne önemli mesafeler kat etti. Üniversitemizin daha iyi noktalara geleceğini yürekten inanıyor; misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Amasya Valiliğiyle her zaman uyum içinde çalıştıklarını kaydeden Orbay; kurumlar arası uyumlu ve verimli çalışmaların ülkemizi daha iyi noktalara taşıdığını kaydetti.  Orbay; ‘’Kırk yılı aşkın bir devlet tecrübesi olan Vali Yardımcımız ile birçok çalışma yaparak pek çok alanda etkin olduk. Kendisinin kamu yönetimi alanındaki tecrübesi, bu çalışmaların ve iş birliğinin daha sağlam bir noktaya taşımasına büyük katkısı oldu. Kendisine şehrimize yaptığı  katkılardan dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yeri Nevşehir'de başarılar diliyoruz.’’ cümlelerini kaydetti.

nEVZAT SİNAN

iLGİLİ HABER:

Nevzat Sinan Ropörtajı İçin Tıklayın

Emek, Sabır, Sebat Başarının Üç Anahtarıdır

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü