Dönem Sonu Sergisi

Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulu Raylı Sistemler Programı öğrencileri Kent İçi Raylı Ulaşım Sistemleri dersi kapsamında bir proje geliştirdiler.

Dönem Sonu Sergisi 1

Öğrencilerin üç dönem boyunca aldıkları eğitimin bir sonucu olarak ortaya çıkan proje ‘Her Şehre Raylı Sistem’ sloganıyla gerçekleştirildi. Öğretim Görevlisi İ. Melih Yıldırım koordinatörlüğünde yapılan projenin çıktıkları ise yüksekokul içerisinde ziyaret açıldı.

Dönem Sonu Sergisi 2

Öğrencilerden Serhat Şahutoğlu, “Bu proje ile aldığımız eğitimleri birleştirerek güzel çıktılar oluşturduk. Bu bağlamda bizlere her zaman güvenen ve destek olan hocamıza teşekkürü bir borç biliriz.” dedi.

Dönem Sonu Sergisi 3

Miraç Çolak isimli öğrencimiz ise “Teorik bilgilerimizi uygulamaya dökme imkânı bulduk. Grup çalışması ile arkadaşlık ortamımızı geliştirdik.” sözleriyle duygularını ifade etti.

Dönem Sonu Sergisi 4

Sergiyi ziyaret eden Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Demir okulda yapılan aktivitelerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencileri tebrik etti. Sergi bir hafta boyunca Taşova Yüksel Akın Meslek Yüksekokulunda ziyarete açık olacak.

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü