Çanakkale Şehitlerini Anma Programları

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü kapsamında üniversitemizde birçok etkinlik düzenlendi. Günün anlam ve önemini belirten programların yanı sıra öğrencilerimiz tarafından hazırlanan anma programları da yoğun katılımla gerçekleşti.

Çanakkale Zaferini Anma

Akil Gençlik Kulübü tarafından ‘Çanakkale Zaferini Anma’ programı düzenlendi. Programa Belediye Başkanı Cafer Özdemir, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek’in yanı sıra kalabalık bir izleyici topluluğu katıldı. Öğrencilerimiz tarafından hazırlanan günün anlam ve önemini anlatan şiir dinletisi ve tiyatro gösterisi seyircilerce çok beğenildi. Program sonunda öğrencileri tebrik eden Belediye Başkanı Özdemir gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çanakkale Şehitlerini Anma Programları 01

Çanakkale Şehitlerini Anma

Müzik Kulübü tarafından ‘Çanakkale Şehitlerini Anma’ programı düzenlendi. Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen program Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kemal Polat’ın yanı sıra öğrencilerimiz katıldı. Müzik Kulübü üyesi gençler tarafından seslendirilen türküler salonun da katılımıyla hep bir ağızdan söylendi.

Çanakkale Şehitlerini Anma Programları 02

 Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü