Bayramlaştık

Üniversitemizde her yıl geleneksel hale gelen ‘Kurban Bayramı Bayramlaşma Töreni’ bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirildi.

bayram7

Üniversite yönetimi ile personelimizin bir araya geldiği bayramlaşma töreni İdari Hizmetler Binası (Rektörlük) içerisinde yer alan yeşil alanda yapıldı. Rektörümüz Prof. Dr. Metin Orbay, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Polat, Genel Sekreter Hasan Özyurt’un da aralarında bulunduğu üniversite yönetimi konuklarla bayramlaşarak bir süre sohbet ettiler.

bayram4

Rektörümüz Prof. Dr. Metin Orbay yaptığı kısa konuşmada ‘’Yaz dönemi bayram tatiliyle de birleşerek sona erdi; yeni akademik yılın açılmasına ise sayılı günler kaldı. Dinlendik, bir yılın muhasebesini yaptık; her akademik yıl başlangıcında olduğu gibi tüm enerjimizle öğrencilerimizi karşılamaya hazırız. Amasya Üniversitesi ailesi öğrencisiyle, personeliyle, fiziki ve akademik altyapısıyla her geçen gün büyüyor. Bu sorumluluk bilinciyle hepimize önemli görevler düşüyor. Yeni akademik yılın şimdiden hayırlı olmasını ve tüm çalışanlarımıza aileleriyle birlikte nice bayramlar diliyorum.’’ cümlelerini kaydetti.

Bayramlaşma merasimi kokteylin ardından son buldu.

bayram2

bayram3

bayram6

bayram5

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü