Amasya Üniversitesi ile Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

01 (2)

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen Protokol imza programına, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Suluova Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi Müdürü İdris Turgut ve Suluova Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Yusuf Ergül katıldı.

Protokol, Rektör Prof. Dr. Süleyman Elmacı ile Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu ve Suluova Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi Müdürü İdris Turgut tarafından imzalandı.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu konuşmasında; Amasya Üniversitesi ile Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında düzenlenen Fen ve Sosyal Bilimler Projesi Uygulanan Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi Eğitimde İş birliği protokolüne  destek veren Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya teşekkür etti.

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı; “Amasya Üniversitesi’nin kapıları okullarımıza ve Amasya’mıza her zaman açık olacağını, Amasya’mıza  ve çocuklarımıza faydalı olabilmek için bütün imkanlarımızla destek vereceğiz dedi. Rektör Elmacı; Bu protokolün Suluova Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi’ne hayırlı olmasını dileyerek, protokolün önemli olduğunu ifade etti.

 

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü