Amasya Üniversitesi ile Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Protokol İmzalandı

02 (1)

Amasya Üniversitesi Rektörlüğünde gerçekleştirilen Protokol imza programına, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Amasya Milli Eğitim Müdürü İlker Kösterelioğlu, Amasya Bilsem Müdürü Ömer Coşkun katıldı.

Protokol, Rektör Prof. Dr. Süleyman Elmacı ile Amasya Milli Eğitim Müdürü İlker Kösterelioğlu tarafından imzalandı.

Amasya Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu konuşmasında; “Bu protokol, Bilsem’de öğrenim görmekte olan öğrencilerimize sunulan eğitimin niteliğini artırmak ve eğitim gören öğrencilerimizin güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda Amasya Üniversitesinin imkân ve deneyimlerinden yararlanmasını amaçlamaktadır” dedi. Protokole  destek veren Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı’ya teşekkür etti.

Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı ise; “Amasya Üniversitesi’nin kapıları okullarımıza ve Amasya’mıza her zaman açık olacağını, Amasya’mıza ve çocuklarımıza faydalı olabilmek için bütün imkanlarımızla destek vereceğiz” dedi. Rektör Elmacı, Bu protokolün Bilsem öğrencilerine hayırlı olmasını dileyerek, İl Milli Eğitim Müdürü İlker Kösterelioğlu’na teşekkür etti.

Amasya Üniversitesi

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü