Akademik Personel

Fakülte Bölüm Ünvanı Personel Türü Ad Soyad Dahili Oda E-posta CV
Eğitim Fakültesi Yrd.Doç.Dr. Mustafa KILINÇ Akademik            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Doç. Dr. Recep Kürkçü Akademik 3324 kurkcu.recep@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yrd. Doç. Dr. Dursun Güler Akademik 3317 dursun.guler@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yrd. Doç. Dr. İlknur YAZICILAR ÖZÇELİK Akademik 3388 ilknur.yazicilar@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yrd. Doç. Dr. Resul Çekin Akademik 3327 arezre@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Yrd. Doç. Dr. Şule Kırbaş Akademik 3315 sule.kirbas@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğr. Gör. Ali Galip Yücel Akademik 3314 a_galip61@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğr. Gör. Aziz Yalçın Akademik 3318 aziz.yalcin@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğr. Gör. İsmail Yolcu Akademik 3315 ismail.yolcu@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Arş. Gör. İsmail Bayram Akademik - i.bayram43@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Arş. Gör. Mustafa Şakir Akgül Akademik - msakirakgul@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Arş. Gör. Oğuzhan Yolcu Akademik 3350            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Prof. Dr. Telhat Özdoğan Akademik 3349 telhat.ozdogan@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Doç. Dr. Feda Öner Akademik 3316 oner3@yahoo.com            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Fatih Saltan Akademik 3322 fsaltan@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Recep Çakır Akademik 3336 recepcakir@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Öğr. Gör. Yavuz Ünal Akademik 3341 yavuz.unal@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Arş. Gör. Esma Yıldız Akademik 3390 esma.yildiz@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Arş. Gör. Mehmet Gir Akademik            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Arş. Gör. Mesut Türk Akademik msttrk@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Arş. Gör. Muhammed Dağlı Akademik            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Arş. Gör. Ömer Arslan Akademik 3398 omer.arslan@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Arş. Gör. Volkan Kukul Akademik 36 volkankukul@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Doç. Dr. Ahmet Üstün Akademik 3325 ahmet.ustun@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Doç. Dr. Ercümend Ersanlı Akademik 3323 eersanli@mynet.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Adem Bayar Akademik 3342 adem.bayar@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Erdoğan Bozkurt Akademik 3326 erbozkurt52@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Hale Yetim Akademik 3320 hale.yetim@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu Akademik 3351 ikostereli@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Meltem Akın Kösterelioğlu Akademik 3364 mkostereli@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Şenay Yapıcı Akademik 3328 senay.yapici@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Ümit Çelen Akademik 3344            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Yrd. Doç. Dr. Yeliz Çelen Akademik            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Öğr. Gör. Duygu Gizem Saral Akademik 3319 duygugizemsaral@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Öğr. Gör. Ertuğrul Şahin Akademik 3386            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Öğr. Gör. Kemal Baytemir Akademik 3332 kemalbaytemir@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Öğr. Gör. Mehmet Yapıcı Akademik 3329 myapici69@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Öğr. Gör. Nurten Topçu Akademik 3386 nurten.topcu@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Arş. Gör. Sare Terzi Akademik - sare_terzi@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Arş. Gör. Semih Kaynak Akademik - - semih_kaynak@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Arş. Gör. Ümre Kayacı Akademik - umre.kayaci@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Arş. Gör. Songül Pektaş Akademik - songul_pektas@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Prof. Dr. Murat Gökdere Akademik 3408 mgokdere@yahoo.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Ahmet Bacanak Akademik 3409 ahmet.bacanak@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Arzu Cansaran Akademik 3418 arzu.cansaran@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Asım Çoban Akademik 2703 asim.coban@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Emine ALTUNAY ŞAM Akademik 3340 emine.sam@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Keziban Orbay Akademik 3338 keziban.orbay@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Mustafa Kandemir Akademik 3330 mkandemir5@yahoo.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Nezahat Kandemir Akademik 3412 nezahat.kandemir@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Orhan Karamustafaoğlu Akademik 3411 orhan.karamustafaoglu@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Şafak ULUÇINAR SAĞIR Akademik 3410 safak.ulucinar@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Sevilay Karamustafaoğlu Akademik 3413 sevilayt2000@yahoo.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Doç. Dr. Şevket Kandemir Akademik 3414 sekandemir67@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Ahmet Semerci Akademik 3353            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Ali Rıza Ayar Akademik 3416 aliriza.ayar@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Alpay Aksin Akademik alpay@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Cengiz Yıldırım Akademik 3347 cyildirim05@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Ceylan YANGIN ERSANLI Akademik 3339            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Faruk Aylar Akademik 3335 farukaylar@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Fulya Kula Akademik 3339            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Gülbin ZEREN NALİNCİ Akademik 3415 guzeren@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Hasan Baltacı Akademik 3423 hasanbaltaci@ttmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Demir Akademik 3345 huseyin.demir@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. M. Hikmet Develi Akademik 2202 hikmet.develi@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Mehmet Toy Akademik 3417 mehmet.toy@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Önder İdil Akademik 3337 onidil@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Rumiye Arslan Akademik 3430 rumiye.arslan@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Salih Değirmenci Akademik 3348 salih.degirmenci@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Selim Özcan Akademik 3313 Selim.ozcan@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Yrd. Doç. Dr. Turgut İleri Akademik 3312 turgut.ileri@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. A. Rasim Ahıska Akademik 3431 rasim.ahiska@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. Ali Karaca Akademik 3419 ali.karaca@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. Fikret Ak Akademik 3368 fikret.ak@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. Nusret Kasap Akademik 3371 nusret.kasap@msn.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. Resul Köseoğlu Akademik 3432 resul.koseoglu@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. Serpil Pekdoğan Akademik 3319 serpil.pekdogan@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. Suat Peker Akademik 3420 suat.peker@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Öğr. Gör. Tuncay Demirtaş Akademik 3371 12 tuncaydemirtas05@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Ayşe Gül Özaşkın Akademik 3448            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Ayşegül Ayar Akademik 3350 aysegulayar@windowslive.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Esra Köse Akademik esra.kose@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Gökhan Abanoz Akademik gkhnabnz@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Gönül Türkan Demir Akademik gonul_2818@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Halil İbrahim Korkmaz Akademik halilgazi1988@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Kayhan Bozgün Akademik 3437 kayhanbozgun@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Murat Başgül Akademik 3437            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Neşe Kutlu Akademik 3437 nese.kutlu@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Nida Emül Akademik            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Nuri Barış İnce Akademik            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Oğuz Seyhan Akademik - ouzsyhn@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Ömer Şahin Akademik 3350 mersahin60@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Önder Eryılmaz Akademik - onder.eryilmaz@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Safa Özgürler Akademik 3433 C-333 safaozgurler@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Seda Altunsoy Akademik altinseda@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Sevda Göktepe Akademik            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Şeyma Bardak Akademik 3448            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Turgay Çınkırdaklı Akademik 3350 turgayc@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Arş. Gör. Zahit Yılmaz Akademik 3447 zhtylmz06@gmail.com            
Eğitim Fakültesi İlköğretim Okutman Serap Özge Aydın Akademik 2704 serapozgeaydin@windowslive.com            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Hüsniye Mayadağlı Akademik 3346 husniyemayadagli@hotmail.com            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Yiğit Akademik 3321 mehmet.yigit@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Tuğrul Balaban Akademik 3329 tugrulbalaban@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Öğr. Gör. Erkan Çer Akademik 3332 erkan.cer@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Öğr. Gör. İsa Çolaker Akademik 3341 isa.colaker@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Öğr. Gör. Yasemin Fırat Akademik 3388            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Arş. Gör. Kayhan İnan Akademik            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Arş. Gör. Mehmet Ali Bahar Akademik mehmetalibahar86@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Arş. Gör. Murat Aydın Akademik 3360 murataydin45@gmail.com            
Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Ekrem Solak Akademik 3343 ekrem.solak@amasya.edu.tr            
Eğitim Fakültesi Yabancı Diller Eğitimi Yrd. Doç. Dr. Oktay Eser Akademik 3322            
Telefon : 0 (358) 218 01 60 - 218 01 61    Faks : 0 (358) 218 01 04